Вручення «Подяки ректора» старшому викладачу кафедри дизайну Когуту Івану Михайловичу

29 серпня на засіданні ректорату була вручена ПОДЯКА РЕКТОРА Когуту Івану Михайловичу, члену Спілки дизайнерів України, старшому викладачу кафедри дизайну.

Іван Михайлович був нагороджений з нагоди 60-річчя Хмельницького національного університету за багаторічну ефективну науково-педагогічну діяльність, зразкове виконання посадових обов’язків та примноження культурної спадщини українського народу.

Як один з засновників спеціалізації «Дизайн інтер’єру і меблів» на кафедрі дизайну, Когут І.М. зробив вагомий внесок в формування молодої плеяди дизайнерів інтер’єрів, став їм наставником і вчителем. Під керівництвом Когута І.М. студенти здобули ряд перемог в олімпіадах та конкурсах дизайн-проєктів. Значний особистий внесок Івана Михайловича був також і в оформленні приміщень лабораторій, аудиторій та холів університету.

Колектив кафедри дизайну вітає Когута Івана Михайловича з отриманою нагородою.

Колектив кафедри дизайну