Шановні абітурієнти!

У зв’язку з війною в Україні в 2022 році змінюється порядок вступу до вищих навчальних закладів і, зокрема, на спеціальність 022 “Дизайн”.  Міністерство  освіти і науки України розробляє Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році. У ньому буде докладно описано, як саме відбуватиметься вступ.  

Вже відомо, що вступ на перший (бакалаврський) рівень освіти буде відбуватися не за результатами ЗНО, а за іншими іспитами, про які МОН повідомить в невдовзі. 

Оскільки для організації будь-яких іспитів потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань, тому важливо:

 

Якщо ви цього року закінчуєте здобувати повну загальну середню освіту (учень/учениця ліцею, гімназії чи студент/студентка ІーІІ курсу коледжу) і ще не зареєструвалися для участі в ЗНО (навіть не створили реєстраційної картки) ー до 9 квітня, будь ласка, створіть реєстраційну картку

На сторінках нашого сайту Ви можете детальніше ознайомитися з особливостями вступу на спеціальність  022 “Дизайн” в Хмельницькому національному університеті для:

 

 

Про найважливіші новини вступної кампанії дізнавайтесь на сайті  Міністерства освіти і науки України https://mon.gov.ua/ua/tag/vstupna-kampaniya-2023