ВСТУП 2024!

 

Освітні програми

В 2024 році в Хмельницькому національному університеті можна поступати на навчання на освітній ступінь бакалавра спеціальності 022 Дизайн  за освітніми програмами (ОП)   “Графічний дизайн” (022.01 Графічний дизайн) або ОП “Дизайн інтер’єру та меблів” (022.03 Дизайн середовища)

Навчання на цих освітніх програмах здійснюється  за кошти Державного бюджету або за контрактом, лише за денною формою навчання.


Особливості вступу 2024

Для вступу на навчання на ОП “Графічний дизайн” і ОП “Дизайн інтер’єру та меблів” необхідно:

 • мати результати національного мультипредметного тесту (або ЗНО-2021);
 • скласти творчий конкурс;
 • написати мотиваційний лист

Мотиваційний лист – це коротко (одна-дві сторінки) викладена вступником письмово інформація про його особисту зацікавленість у вступі на певну освітню програму (спеціальність, заклад освіти) та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони (детальніше у розділі: Мотиваційний лист). 


Національний мультипредметний тест

У 2024 році для вступу на освітній ступінь бакалавра після завершення 11 класів на базі повної загальної середньої освіти (далі – ПЗСО) потрібні результати національного мультипредметного тесту (НМТ) 20222023 або 2024 року, а також приймаються результати ЗНО 2021 року.

Зверніть увагу: поєднувати результати НМТ-2022, НМТ-2023 та НМТ-2024 не можна.

У 2024 році НМТ-2024 складається з української мовиматематики, історії України (обов’язкові предмети) та четвертого предмету за вибором вступника (фізика, або іноземна мова (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімія, або біологія, або географія, або українська література). 

Коефіцієнти вагомості з предметів НМТ:

 • українська мова – 0,1;
 • математика – 0,1;
 • історія України – 0,1
 • предмет за вибором – 0,1.

Творчий конкурс

Творчий конкурс проводиться в Хмельницькому національному університеті. Роботи оцінюються за 200-бальною шкалою відповідно до критеріїв, зазначених в Програмі творчого конкурсу. Коефіцієнт вагомості творчого конкурсу – 0,6.

Для проходження творчого конкурсу необхідно ознайомитися з:

На сайті Приймальної комісії, розділ “Спеціальності, при вступі на які складається творчий конкурс”, можна ознайомитися з Графіком проведення творчого конкурсу і зареєструватися на творчий конкурс за допомогою спеціальної форми

Реєстрація на творчий конкурс

Дати: з 3 липня по 10 липня (до 18:00) 2024р.

Дати проведення творчого конкурсу (на бюджет)

І потік

ІІ потік – 12 липня;

ІІІ потік –

Дати проведення творчого конкурсу (на контракт)

IV потік – 27 липня;

V потік – .


Розрахунок конкурсного балу

У 2024 році конкурсний (рейтинговий) бал для конкурсного відбору на перший курс бакалавра обчислюється на підставі балів за тести зовнішнього незалежного оцінювання (НМТ) та балу за творчий конкурс. Конкурсний бал при розрахунках округлюється з точністю до 0,001 та не може перевищувати 200 балів.

Коефіцієнти вагомості для вступу на ОП “Графічний дизайн” і ОП “Дизайн інтер’єру і меблів” :

 • українська мова – 0,1;
 • математика – 0,1;
 • історія України – 0,1
 • предмет за вибором – 0,1;
 • творчий конкурс – 0,6.