Етапи вступної кампанії

Графік проведення Єдиного вступного іспиту (ЄВІ)

 1. Реєстрація на ЄВІ з 7 до 29 травня (включно)

Реєстрацію  здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти як особисто, так і дистанційно.

Детальніше алгоритм реєстрації на ЄВІ: https://mon.gov.ua/ua/news/vstup-2024-informaciya-dlya-majbutnih-magistriv-ta-aspirantiv

Зареєстровані учасники отримають на інформаційну сторінку «Кабінет вступника» екзаменаційний листок, у якому будуть зазначені дані для здійснення входу.

 

До 17 червня зареєстровані учасники отримають на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування.

У додатковий період (17-21 липня) зможуть зареєструватися  особи, які не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження ЄВІ під час основного періоду реєстрації. Учасники додаткової сесії отримають запрошення-перепустку  до 26 липня.

2. Вступні випробування проходитимуть у дві сесії:

  • основна: 24 червня –15 липня;
  • додаткова: 31 липня–14 серпня.

Інформацію про результати основної сесії за шкалою 100–200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 20 липня 2024 року, додаткової сесії – до 30 серпня 2024 року

 


Графік реєстрації заяв та проведення фахового іспиту

1. Реєстрація електронного кабінету вступника

з 1 липня

2. Реєстрація заяв на участь у фаховому іспиті

з 1 липня по 16 липня (до 18:00)

3. Проведення фахового іспиту

з 17 по 28 липня

Додаткова сесія: з 1 по 16 серпня

4. Подача заяв вступника

з 1 по 22 серпня

5. Зарахування

На місця держзамовлення:

Не пізніше 24 серпня оприлюднення списків вступників, рекомендованих на зарахування на місця державного замовлення. До 18:00 26 серпня необхідно підтвердити місце навчання (для рекомендованих на місця держзамовлення). Зарахування вступників на місця держзамовлення 27 серпня.

За кошти фізичних та/або юридичних осіб

Не пізніше 28 серпня оприлюднення списків вступників, рекомендованих на зарахування на місця державного замовлення. Зарахування вступників на місця держзамовлення 30 серпня.