Шановні абітурієнти!

На кафедрі дизайну Хмельницького національного університету відбувається підготовка бакалаврів  (денна форма навчання) за спеціальностями 022.01 Графічний дизайн; 022.03 Дизайн середовища (Дизайн інтер’єру та меблів), а також магістрів (денна/заочна форми навчання) за спеціальністю 022.01 Графічний дизайн. Правила прийому Хмельницького національного університету розроблені на підставі чинного  Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році

27 квітня 2024 року відбулась зустріч керівництва університету з вступниками. Під час зустрічі присутніх ознайомили з освітніми програмами університету, особливостями вступної кампанії 2024 року та вимогами до написання мотиваційного листа. Запис з Дня відкритих дверей можна переглянути на YouTube каналі:

На сторінках  сайту Приймальної комісії  можна детальніше ознайомитися з особливостями вступу на освітні програми “Графічний дизайн” (бакалаврат, магістратура) і “Дизайн інтер’єру та меблів” (бакалаврат) в Хмельницькому національному університеті для:

Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочинається 01 липня. В Хмельницькому національному університеті  з 01 липня 2024 р.  буде діяти Центр подачі електронних заяв, кваліфікований персонал якого допомагатиме абітурієнту в реєстрації електронних кабінетів та подачі електронних заяв до закладів вищої освіти України.

Адреса центру: м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11,  навчальний корпус № 3, аудиторія 103.

Про найважливіші новини вступної кампанії дізнавайтесь на сайті Міністерства освіти і науки України https://mon.gov.ua/ua/tag/vstupna-kampaniya-2024