Вітаємо з перемогами наших студенток-магістранток Джерелейко Олександру і Пазник Яну!

Студентки групи ДЗНм-22-1 Джерелейко Олександра @_sssassha і Пазник Яна @yanadrey стали призерками конкурсу студентських рекламних проектів.

Зокрема, головний приз в номінації генерального спонсора отримали Джерелейко Олександра і Пазник Яна за розроблені банери і відео з рекламою продукції ТМ “HILLARY”.

Крім того, Джерелейко Олександра здобула друге місце в номінації “Комерційна реклама”.

Конкурс, з нагоди 60-річчя з дня заснування Хмельницького національного університету, було організовано кафедрою маркетингу ХНУ та ТМ «HILLARY» (генеральним спонсором конкурсу).

Відеороліки з рекламою можна переглянути на сторінці Інстаграм кафедри дизайну.

Пишаємося активними й творчими студентами, що готові приймати виклики та проявляти свій талант. Вітання переможницям!

Колектив кафедри дизайну