Налагодження співпраці з Podillia Fashion Claster

8 вересня відбулася зустріч представників Podillia Fashion Cluster з керівництвом і викладачами Хмельницького національного університету. Тема зустрічі: налагодження співпраці науковців з бізнес-спільнотою для розвитку промисловості Подільського регіону на основі кластеризації.

Від кафедри дизайну на зустрічі були присутні: завідувачка кафедри дизайну Ельвіра Базилюк, професорка кафедри дизайну Ірина Баннова та доцентка кафедри дизайну Оксана Стрижова.

Представники кластеру презентували ідеї і напрямки роботи кластера, його цінності та мету діяльності. Були озвучені теперішні досягнення діяльності кластера та стратегії подальшого розвитку Хмельниччини в контексті застосування передового досвіду кластеризації.

В результаті зустрічі відбувся обмін контактами та окреслені пріоритетні напрямки співпраці. Подальше обговорення співпраці за визначеними напрямками планується на робочих зустрічах.