Перемоги у конкурсі кваліфікаційних робіт за спеціальністю “Дизайн”!

Кваліфікаційні роботи студентів кафедри дизайну здобули п’ять перемог у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціальності 022 «Дизайн» за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Конкурс проводився протягом листопада-грудня 2023 року на кафедрі дизайну Херсонського національного технічного університету за підтримки Міністерства освіти та науки України (лист №12-01.01/224 від 11.09.2023р.) відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти (№21/08-1488 від 07.09.2023 р.).

На Конкурс подавались захищені кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Дизайн» за спеціалізаціями «Графічний дизайн», «Дизайн одягу (взуття)», «Дизайн середовища». Загалом на конкурс було подано більше 120 робіт з різних закладів вищої освіти України. Конкурс проходив у дистанційному форматі у два етапи: рецензування кваліфікаційних робіт та обговорення та підведення підсумків, визначення переможців. До рецензування робіт було залучено фахівців професорсько-викладацького складу та професіоналів-практиків з різних регіонів України. 30 грудня у форматі Zoom-конференції проходила фінальна зустріч та обговорення результатів конкурсу.

П’ять кваліфікаційних робіти здобувачів кафедри дизайну Хмельницького національного університету були нагороджені дипломами 1-3 ступенів.

За спеціалізацію “Дизайн одягу” здобули перемоги такі роботи:

• робота Коріньовської Оксани “Розроблення художнього проєкту авторської колекції жіночого одягу під девізом «Тиша присутності” (бакалаврський рівень) отримала диплом І ступеня (керівник канд.техн.наук, доцент Краснюк Л.В.);
  • робота Сиротюк Каріни “Розроблення комплексного дизайн-проєкту авторської колекції жіночого одягу під девізом «Вище неба»” здобула диплом ІІІ ступеня (магістерський рівень), керівник канд.техн.наук Стрижова О.П.

За спеціалізацією “Дизайн середовища” диплом ІІ ступеня отримала кваліфікаційна робота бакалаврського рівня Григор’євої Каріни “Дизайн-проєктування першого поверху котеджу у ЖК «Кленовий гай» в м. Тернопіль у етнічному стилі” , керівник викл. Матвієнко Х.М..

За спеціалізацією “Графічний дизайн” отримали нагороди:

• кваліфікаційна робота Борісової Іни “Розроблення фірмового стилю Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу “Барви Поділля – 2023”” отримала диплом І ступеня (магістерський рівень), керівник канд.техн.наук, доцент Базилюк Е.В.;
  • кваліфікаційна робота Бондар Вікторії “Розробка дизайну серії упаковок для фаст-фудів” отримала диплом ІІІ ступеня (бакалаврський рівень), керівник канд.техн.наук, професор Кармаліта А.К..

Вітаємо переможців і керівників їхніх робіт! Бажаємо подальших перемог в творчих і професійних конкурсах!