Відбувся I тур конкурсу студентських наукових робіт

20 лютого на кафедрі дизайну відбувся 1 тур конкурсу студентських наукових робіт.

В конкурсі прийняли участь 6 студентів зі своїми роботами. Роботи оцінювались за наявною науковою новизною, практичним значенням наукових досліджень і наявним впровадженням у вигляді публікацій та захищених авторських прав.

За результатами відбору в 2 тур конкурсу пройшли роботи:

• “Розробка артстилю відеогри “Сірко” за українською тематикою на основі досліджень запитів і вподобань користувачів” – студентки М.Коза (гр.ДЗНм-22-1), керівник к.т.н, доцент Е.Базилюк;
  • “Розроблення інтерактивного персонажа маскота для кафедри дизайну Хмельницького національного університету на основі візуального образу дизайнера-першокурсника” – студента Ю.Півторак (гр.ДЗН-20-3), керівник к.т.н, доцент Е.Базилюк;
  • “Удосконалення дизайну ігрових майданчиків настільних ігор на основі емоційного інтелекту” – студентки К.Пасатюк (гр.ДЗН-20-3), керівник к.т.н. О.Стрижова.

Бажаємо переможцям достойно представити свої роботи серед представників інших ЗВО в 2 турі конкурсу.