Гостьова лекція керівниці салону штор «IT_Deco студія» Тетяни Головко

13 березня для студентів 3-ого курсу спеціальності “Дизайн” була проведена гостьова лекція членкинею Асоціації текстильних декораторів і дизайнерів України (АТДДУ), керівницею салону штор “IT_Deco” (м.Харків) Тетяною ГОЛОВКО з дисципліни «Текстильний декор в інтерʼєрі». Тема лекції “Сучасні тренди і тенденції в текстильному декорі інтер’єрів”. Лекція проводилась онлайн з використанням платформи ZOOM.

Під час лекції були розглянуті нові тенденції в стилях декору, актуальні кольори, текстури та фактури текстильного декору.

Тетяна ГОЛОВКО – керівник Агенції IT_Deco (Інтер‘єр. Текстиль. Декорації), спікерка виставок KIFF та KyivFashion. З 2016 року відвідує провідні світові виставки інтер’єру та текстилю. З 2018 року вивчає та досліджує психологічний вплив кольору на людину. Після здобуття освіти магістра дизайну в програмі «Прогнозування трендів» (КУБГ), є тренданалітіком, що досліджує точки перетину тенденцій в моді та інтер‘єрі. Фокусується на підґрунті та соціальних аспектах витоків трендоутворення на світових інтер‘єрних виставках, вивчає сенси новітніх тенденцій та напрямки їх руху. Є авторкою та викладачкою декількох курсів з текстилю, кольору та декорування. Співпрацює зі школами для інтер’єрних дизайнерів, тож на своєму курсі дає студентам розуміння наскільки довгостроковим є той чи інший тренд та як найкраще подати його в своїх проєктах.

Дякуємо Тетяні ГОЛОВКО за цікаву змістовну лекції та передачу своїх знань нашим студентам!