Гостьова лекція Сергія Міля, керівника дизайн-студії VatmanDesign

7 червня 2023р. відбулася зустріч керівника дизайн-студії VatmanStudio, дизайнера-практика Сергія Міля з студентами-дизайнерами ХНУ. Тема зустрічі: «Концептуальне мислення як основа дизайн-процесу. Обмеження та відповідальність. Від ідеї до реалізації.»

В ході зустрічі Сергій Міль окреслив виклики та обмеження, з якими стикаються дизайнери при формуванні концепції дизайн-проекту, показав практичні людиноорієнтовані підходи в сучасному дизайні.

На прикладі дизайну приватних та громадських об’єктів С.Міль пояснив присутнім різні підходи в формуванні концепцій.

Лектор виділив три важливі принципи, які йому допомогли стати успішним фахівцем-дизайнером:
🔻Кожен елемент дизайну виконує функцію. Ви точно маєте знати, яку саме. Не функціональний елемент – зайвий.

🔻Мрії збуваються. Докладайте зусилля – і все здійсниться, навіть якщо не всі в це вірять
🔻Професіонали не ображаються. Критика сприяє зростанню професіоналізму, вказує напрямок вдосконалення.

Найбільш активними були здобувачі магістратури Яна Пазник і Павло Краєвський, які не лише задавали питання, але й коментували, обговорювали ідеї.

Для зацікавлених студентів Сергій Міль залишив свої контакти, пообіцяв інформаційну підтримку.

Дякуємо Сергію Мілю за цікаву корисну зустріч!

Запрошуємо інших фахівців- спеціалістів, провідних дизайнерів, роботодавців до співпраці в підготовці висококваліфікованих, затребуваних на ринку праці дизайнерів.