Гостьова лекція завідувачки кафедри мистецтва та дизайну костюма Київського національного університету технологій та дизайну, доктора технічних наук, професорки Калини Пашкевич

7 листопада 2023 року завідувачка кафедри мистецтва та дизайну костюма Київському національному університеті технологій та дизайну, доктор технічних наук, професорка Калини Пашкевич провела відкриту онлайн лекція на тему «Розробка колекцій одягу: етапи, джерела натхнення, дизайнерські практики світових Будинків моди».

На лекції були присутні викладачів та студенти різних вітчизняних та зарубіжних закладів вищої освіти, зокрема і кафедри дизайну Хмельницького національного університету.

Пані Калина знайомила слухачів з методологією роботи над авторськими колекціями, роботу з різними джерелами творчості, показала приклади колекцій, натхненням для створення яких стали історичний костюм, народний костюм, архітектура, біоніка тощо.

Дякуємо Калині Пашкевич за змістовну і цікаву лекцію!