Обговорення ОП “Дизайн” зі здобувачами-магістрами

10 і 12 березня в режимі онлайн на платформі ZOOM відбулося обговорення освітньої програми (ОП) “Дизайн” з студентами-магістрами денної та заочної форм навчання. Зустрічі проводила завідувачка кафедри дизайну, гарант ОП “Дизайн” магістерського рівня Е.Базилюк.

В 1 семестрі цього навчального року студенти завершили вивчення обов’язкових дисциплін діючої ОП і під час зустрічі активно висловлювали свої думки щодо наповнення цих дисциплін, їхньої актуальності, а також надавали пропозиції щодо інших актуальних напрямків, які їх цікавлять. Зокрема, О.Джерелейко зазначила, що було б дизайнерам корисно вивчати психологію замовника, як правильно з замовником обговорити бриф і технічне завдання; як просувати себе на ринку праці. А М.Коза зазначила, що дизайнерам корисно було б вивчати основи оптики, бо ці знання допомагають в візуалізації дизайн-об’єктів за уявою.

Спілкування з студентами-магістрами стало підтвердженням їхньої орієнтації на практичні знання, які  в майбутньому дозволять відчувати себе конкурентоспроможним на ринку праці та сприятимуть започаткуванню і розвитку власної підприємницької діяльності в сфері дизайну.