Презентації вибіркових дисциплін з текстильного декорування інтер’єрів

24 листопада відбулась зустріч текстильних декораторів інтер’єрів з студентами кафедри дизайну. Мета зустрічі – розповісти студентам про нові вибіркові дисципліни з текстильного декорування інтер’єру.

Наступного навчального року, за ініціативи і підтримки Асоціації текстильних декораторів і дизайнерів України в Хмельницькому національному університеті, єдиному серед ЗВО України, буде запроваджено комплекс нових навчальних дисциплін. Найдосвідченіші з професіоналів-практиків безпосередньо будуть визначати наповнення кількох вибіркових дисциплін, орієнтуючись на свій досвід, знання, вміння.

Зустріч планувалась на 23 листопада, але через бомбардування росією інфраструктури, багато міст України (зокрема і м.Хмельницький) були знеструмлені, майже повністю був відсутній  інтернет. Дякуючи українським електрикам в частині міст був відновлений зв’язок, що дозволило провести заплановану зустріч з незначним відтермінуванням.

На онлайн-зустрічі текстильні-декоратори розповіли про свою професію, можливості заробітку, самореалізації, затребуваність на ринку праці, а також про ті вибіркові дисципліни, до розробки яких вони залучаються.

Студенти і викладачі кафедри дизайну дуже вдячні всім, хто так самовіддано і безоплатно створює нові можливості для нового покоління дизайнерів!