Пробний творчий конкурс в День відкритих дверей ХНУ

27 травня в Хмельницькому національному університеті відбувся День відкритих дверей в очному форматі. На зустрічі представники приймальної комісії ознайомили майбутніх абітурієнтів з особливостями вступної кампанії 2023 року, декан гуманітарно-педагогічного університету Станіславова Л.Л. провела майстер-клас з написання мотиваційного листа.

Особливі заходи були передбачені для вступників на творчі спеціальності, зокрема на спеціальність “Дизайн”:  для тих, хто планує здавати вступний творчий конкурс (або хто хотів перевірити свої сили в рисунку)  було проведено пробний творчий конкурс з рисунку. Бажаючі, протягом 2 годин, рисували одну з гіпсових фігур постановки, а старший викладач кафедри дизайну Олег Бобровський надавав рекомендації, пояснював помилки та відповідав на питання.
Не зважаючи на те, що на спеціальність 022 “Дизайн” можна поступити за результатами НМТ, майбутні абітурієнти скористалися можливістю випробувати свої сили та отримати кваліфіковану консультацію.