Проєкт завідувачки кафедри дизайну Ельвіри Базилюк за оцінками журі визнано одним з найкращих проєктів стартап школи Sikorsky Challenge (випуск 2021року)

З 16 листопада 2021 року завідувачка кафедри дизайну Хмельницького національного університету Ельвіра Базилюк проходила онлайн навчання в стартап школі Sikorsky Challenge за програмою «Практика запуска стартапа». 10 і 15 грудня в стартап-школі пройшли сесії онлайн-пітчів учасників. Проєкти оцінювало журі у складі:

• Олексій Струцинський – директор Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge;
  • Сергій Сергієнко – заступник директора Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge;
  • Михайло Турчанін – проректор з наукової роботи Донбаської державної академії машинобудування;
  • Богдан Андрущенко – член міжнародного журі Конкурсу Sikorsky Challenge, Golden Egg Technology Co., (Китай);
  • Валерій Пичко – тренер Стартап-школи Sikorsky Challenge, головний редактор видання Startup News.

За результатами конкурсу проєкт Ельвіри Базилюк «Килимок-трансформер для відпочинку на природі» зайняв 4 місце і як нагороду отримає від Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge консультативні послуги експертів та менторів, допомогу з вдосконалення продукту, інформаційні послуги з просування продукту в мережі Інтернет та допомогу в пошуку потенційних клієнтів.

Вітаємо завідувачку кафедри дизайну Ельвіру Базилюк з чудовим результатом!

Детальна інформація: