Робоча зустріч з стейкхолдером Федоченком Сергієм Олександровичем, директором ТОВ «Поліграфіст»

23 вересня 2021 року відбулася зустріч викладачів кафедри дизайну і кафедри рисунку та проектної графіки (РіПГ) з директором ТОВ «Поліграфіст» Федоченко Сергієм Олександровичем. В зустрічі з стейкхолдером приймали участь завідувачка кафедри дизайну Базилюк Е.В., гарант освітньо-професійної програми (ОПП) спеціальності «Дизайн» (магістерського рівня), професорка кафедри дизайну Баннова І.М., гарант ОПП спеціальності «Дизайн» (бакалаврського рівня), завідувач кафедри РіПГ Ковтун І.І., професор кафедри дизайну Кармаліта А.К., старший викладач кафедри дизайну Бобровський О.В., доценти кафедри РіПГ Петращук С.А., Чоловський Р.Г., Селезньова А.В., старша викладачка кафедри РіПГ Шерстинюк А.М. Тема зустрічі – «Формування фахових компетентностей студентів спеціальності «Дизайн» відповідно до потреб ринку праці».

В ході зустрічі було обговорено зміст освітньо-професійних програм спеціальності «Дизайн», зокрема необхідні знання і вміння, затребувані роботодавцями для студентів спеціалізації «Графічний дизайн і реклама». Під час обговорення професійних компетентностей випускників-дизайнерів Федоченком С.О. було зроблено наголос на важливість розуміння впливу властивостей матеріалів і наявного обладнання на кінцевий вигляд друкованої продукції. На підставі цього, Федоченко С.О. запропонував доповнити зміст ОПП відповідними темами або спеціальними курсами (вибірковими дисциплінами) для поглибленого вивчення сучасних технологій друку.

В другій частині зустрічі Федоченко Сергій Олександрович провів екскурсію по виробництву, розповів, в яких комп’ютерних програмах працюють дизайнери ТОВ «Поліграфіст», продемонстрував зразки виготовленої поліграфічної продукції, ознайомив присутніх з особливостями виготовлення упаковки на виробництві та з устаткуванням, яке для цього використовується.

Наприкінці зустрічі було обговорено напрямки співпраці між кафедрами і ТОВ «Поліграфіст», а саме: проходження практики здобувачами; допомога в створенні для студентів каталогів зразків матеріалів, що використовуються в поліграфії; залучення студентів до виконання реальних завдань в рамках курсових та дипломних робіт (проєктів).

Дякуємо Федоченкові Сергію Олександровичу за цікаву і змістовну зустріч!

Ельвіра Базилюк,

завідувачка кафедри дизайну