Роботи студентки кафедри дизайну облетіли всі великі глянцеві видання

Роботи Оксани Коріньовської, студентки 3 курсу Хмельницького національного університету спеціальності 022 «Дизайн», облетіли весь світ. Вони розміщені на сторінках глянцевих журналів та використовуються в якості плакатів на мітингах в підтримку України.

Оксана – надзвичайно креативна та активна студентка, яка в своїх роботах використовує найсучасніші технології. Закінчивши додатково курси по створенню віртуального одягу в програмі CLO 3D, вона застосовує отримані навички в навчальному процесі. Оксана продовжує експериментувати в цій програмі з різними формами одягу, матеріалами, аватарками, зокрема, використовує цю програму для виконання завдань з різних дисциплін дизайнерського спрямування та в творчих проєктах.

З початком війни Оксана, відображає своє бачення подій в творчих роботах, які викладає на своїх сторінках Instagram та Behance. Ці роботи привернули увагу широкої аудиторії та, з дозволу авторки, були використані на сторінках журналів Marie Claire, L`Officiel, VOGUE і на мітингу на підтримку України в Корфу (Греція). Крім того, розроблений Оксаною дизайн рожевої панамки вже виставили на міжнародний маркетплейс цифрового одягу DRESSX, а виручені кошти будуть направлені безпосередньо в фонди на підтримку нашої країни.

Пишаємося нашою студенткою! Бажаємо їй і в подальшому таких же успіхів в творчій роботі та визнання!

Колектив кафедри дизайну

Роботи Оксани Коріньовської можна переглянути на її сторінці в Instagram: @kkorinovska.