Стартап-проєкт завідувачки кафедри дизайну Ельвіри Базилюк в фіналі Конкурсу стартапів «Sikorsky Challenge – 2022»

Завідувачка кафедри дизайну Ельвіра Базилюк стала фіналісткою Конкурсу стартапів «Sikorsky Challenge – 2022».

Фінал відбувся 26 – 28 жовтня 2022 року в Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського в рамках ХІ Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2022: Інноваційна трансформація України».

Проєкт Ельвіри Базилюк «Килимок-трансформер» представлявся у вигляді стендової доповіді. Не зважаючи на те, що тематика цього стартапу орієнтована на потреби мирного часу, відвідувачі проявили значний інтерес до ідеї та виготовлених зразків, цікавилися можливістю замовити, а члени журі дали цінні поради щодо напрямків реалізації даного проєкту.

Працюємо на перемогу над рашистами! Віримо в ЗСУ! Готуємось відбудовувати країну та налаштовувати мирне життя!