Відбувся День відкритих дверей на факультеті технологій і дизайну

29 квітня на Факультеті технологій і дизайну Хмельницького національного університету відбувся День відкритих дверей. Захід проводився в змішаному форматі: в аудиторії та на онлайн платформі ZOOM.

Зустріч проводили декан факультету Тетяна Іванішена і завідувачі всіх кафедр факультету. Декан коротко розповіла абітурієнтам про Хмельницький національний університет, його структуру, гуртожитки, наявність укриттів; про факультет технологій і дизайну, загальні особливості вступу в 2023 році.

Про спеціальність Дизайн розповіли завідувачка випускової кафедри дизайну Ельвіра Базилюк та завідувач кафедри рисунку і проєктної графіки Ігор Ковтун.

Після конференції проводилась екскурсія по аудиторіях, в яких навчаються студенти. Зокрема, вступники на спеціальність Дизайн оглянули аудиторію з дисципліни “Основи композиції”, відвідали аудиторії для занять з рисунку та живопису, а також проєктну аудиторію з комп’ютерами. Під час огляду аудиторій, майбутні вступники побачили роботи студентів-дизайнерів, якими прикрашені всі стіни корпусу, а також роботи, які студенти виконують в матеріалі під час навчання (ансамблі одягу, календарі, каталоги, журнали, рекламну продукцію, книги, плакати тощо).

В якості “бонуса”, присутні в очному форматі отримали пам’ятки для абітурієнтів з описом спеціальностей факультету  і умовами вступу, а також смакували смачними пряниками з чаєм.

Наприкінці, учасники заходу відвідали ботанічний сад ХНУ та музей історії техніки. Ботанічний сад в суботній сонячний день створив атмосферу затишку і піднесення. А в музеї наші майбутні абітурієнти стали учасниками файєр-шоу, і після цього оглянули зали музею. Особливо майбутніх абітурієнтів зацікавив зал історії Студентського будинку моделей (СБМ), в якому представлені одяг і аксесуари колекції, виготовлених студентами. В залі розміщені колекції з 1995року, майже з перших років існування СБМ!

Програма зустрічі вступників з керівництвом і викладачами кафедр була досить насиченою. Наприкінці присутні зробили спільне фото.

Сподіваємось, що ця зустріч допоможе молоді визначитися з вибором майбутньої професії та закладу, в якому їм буде комфортно навчатися!

Презентацію з особливостями вступу на спеціальність “Дизайн” можна переглянути за посиланням: http://dz.khnu.km.ua/wp-content/uploads/sites/22/2023/05/prezentacziya-speczialnosti-2023-v2_compressed.pdf