Вітаємо переможців Огляду-конкурсу “Весняний дизайн-фест” і конкурсу айдентики та логотипів!

Роботи студентів кафедри дизайну здобули 6 призових місць в двох міжнародних конкурсах, які в травні 2024р. проводились Київською державною академією декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, а саме:

1) в Міжнародному огляді-конкурсі кваліфікаційних робіт зі спеціальності 022 «Дизайн» за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями освіти «Весняний дизайн-фест» (далі – Огляд-конкурс “Весняний дизайн-фест);

2) в Міжнародному студентському конкурсі айдентики та логотипів.

На Огляд-конкурс «Весняний дизайн-фест» приймались кваліфікаційні роботи, захищені в 2022-2023 роках. Від кафедри дизайну на конкурс було подано 3 кваліфікаційні роботи першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за номінаціями «Графічний дизайн» і «Дизайн середовища» та 2 кваліфікаційні роботи другого (магістерського) рівня вищої освіти за номінаціями «Дизайн комп’ютерних ігор і застосунків» і «Графічний дизайн». Всі роботи отримали призові місця!

Серед кваліфікаційних робіт першого (бакалаврського) рівня вищої освіти:

1) робота Яїчко Катерини «Розробка дизайну упаковки для злакових сніданків ТМ “Язиката Хвеська”» здобула 1 місце в номінації «Графічний дизайн» (керівник – ст. викладачка кафедри дизайну Єрьоменко Н.Ю.);

2) робота Григор’євої Карини «Дизайн-проєктування першого поверху котеджу в етнічному стилі у ЖК “Кленовий гай” в м. Тернопіль» здобула 2 місце в номінації «Дизайн середовища», (керівник – викладачка кафедри дизайну Матвієнко Х.М.);

3) робота Бондар Вікторії «Розробка дизайну серії упаковок для фаст-фудів» здобула 3 місце в номінації «Графічний дизайн» (керівник – канд. техн. наук, проф кафедри дизайну Кармаліта А.К.).

Серед кваліфікаційних робіт другого (магістерського) рівня вищої освіти:

1) робота Кози Мар’яни «Розробка артстилю відеогри за українською тематикою» здобула 1 місце в номінації «Дизайн комп’ютерних ігор і застосунків» (керівник – завідувачка кафедри дизайну, канд. техн. наук, доцентка Базилюк Е.В.);

2) робота Джерелейко Олександри «Розроблення фірмового стилю Кам’янець-Подільського міського середовища засобами графічного дизайну» здобула 3 місце в номінації «Графічний дизайн» (керівник – канд.техн.наук, проф. кафедри дизайну Кармаліта А.К.).

Міжнародний студентський конкурс айдентики та логотипів проводився в межах Огляду-конкурсу «Весняний дизайн-фест». На конкурс айдентики і логотипів свою роботу з розробки фірмового стилю міста Кам’янець-Подільського подала Джерелейко Олександра і здобула 1 місце в номінації «Фірмовий стиль» (керівник – канд. техн. наук, проф. кафедри дизайну Кармаліта А.К.).

Вітаємо переможців і їхніх керівників з здобутими перемогами та бажаємо нових творчих звершень!