Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу “Барви Поділля – 2023!

Вітаємо наших студентів-переможців Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу “Барви Поділля 2023”, фінал якого відбувся 15 червня!!!

Конкурс, організований Хмельницьким національним університетом за підтримки Міністерства освіти і науки України, проводився в онлайн форматі.  До різних номінацій було подано 181 конкурсну роботу учасниками з 11 закладів вищої освіти (університети, академія) та 14 закладів фахової передвищої освіти (коледжі, навчальні центри).  Роботи подавалися у вигляді фотографій чи відео-матеріалів ескізів та готових робіт.

Журі конкурсу були: провідні викладачі нашого університету, Харківської державної академії дизайну та мистецтв, Херсонського національного технічного університету, Черкаського державного технологічного університету та професіонали-практики, дизайнери одягу (Київ, Харків, Хмельницький).

Студенти кафедри дизайну здобули перемогу в різних конкурсах і номінаціях, а саме:
🔻Оксана Коріньовська (студ.4 курсу) перемогла в 3-х конкурсах:
– конкурс ансамблів одягу, в номінації «Art Fashion», І місце (робота «ПРИСУТНІСТЬ ТИШІ»);

– конкурс ескізів аксесуарів, доповнень і взуття, ІІ місце (робота «ACRYLIC VIOLET»);

– конкурс «Fashion-фото», ІІІ місце (робота ПОЛЬОВИЙ ШЕПІТ”;

🔻 Каріна Сиротюк (магістрантка) – в конкурсі ансамблів одягу, в номінації «Art Fashion», ІІІ місце (робота «ВИЩЕ НЕБА»);

🔻 Вікторія Воронецька (студ.1 курсу) – в конкурсі готових аксесуарів, доповнень і взуття, ІІІ місце (робота «SLIPSTREEM»)

Спецприз від члена журі, дизайнерки аксесуарів, власниці торгової марки «Зармілка» Людмили Шанської отримала Анастасія СИДОРУК (студ. 4 курсу) за роботу «ЕЛЬФІЙСЬКИЙ СВІТ. ФРЕЯ»

Оголошення результатів конкурсу відбувалось в змішаному форматі. Студентів дизайнерів, які здобули перемогу і були присутніми в залі, привітали ректор Хмельницького національного університету Сергій МАТЮХ, а також завідувачка кафедри дизайну Ельвіра БАЗИЛЮК та керівниця Студентським Будинком моделей, старша викладачка кафедри дизайну Оксана СТРИЖОВА.

Усі фіналісти запрошені на співбесіду до власника дизайн-студії одягу та аксесуарів Олега Фоменко – дизайнера, підприємця, члена журі конкурсу – із подальшим стажуванням та можливістю працевлаштування на роботу.

Ще раз вітаємо переможців і бажаємо в подальшому нових здобутків, перемог, успіху!!!

Дякуємо ЗСУ за можливість проводити конкурси для творчих студентів та за можливість навчати і навчатися!