Вручення «Подяки ректора» Заслуженому художнику України, професору кафедри дизайну Шерстинюку Леоніду Леонідовичу

5 вересня на засіданні ректорату була вручена ПОДЯКА РЕКТОРА Шерстинюку Леоніду Леонідовичу, Заслуженому художнику України, члену Національної спілки художників України, професору кафедри дизайну.

Леонід Леонідович був нагороджений з нагоди 60-річчя з дня народження за багаторічну ефективну науково-педагогічну діяльність, високий професіоналізм, вагомий внесок в підготовку висококваліфікованих фахівців, примноження культурної і духовної спадщини українського народу, виховання у студентів любові до прекрасного.

Колектив кафедри дизайну вітає Шерстинюка Леоніда Леонідовича з отриманою нагородою.

Колектив кафедри дизайну