Виставка робіт студентів кафедри дизайну

З 18 по 27 квітня у Виставковому артпросторі Хмельницького національного університету відбулась виставка студентських робіт. Виставку відкрив ректор Хмельницького національного університету Сергій МАТЮХ.

Ректор ХНУ Сергій МАТЮХ промовляє вступне слово на відкритті виставки

На виставці студенти-дизайнери представили свої роботи з різних навчальних дисциплін, курсових і дипломних робіт (проєктів). Зокрема, відвідувачі побачили роботи з дисциплін “Основи композиції”, “Художнє проєктування дизайн-об’єктів”, “Макетування”, “Фотографіка”, “Дизайн пакування”, “Комп’ютерне проєктування”, “Декор в інтер’єрі” та інші.

Планшети і макети інтер’єрів, друковані каталоги, журнали, дитячі книжки, упаковки, плакати, вітражі, рекламно-поліграфічна та сувенірна продукція, фотографії і рекламні афіші були розміщені різними локаціями. Окремі експонати були інтерактивними за рахунок використання доповненої реальності: дитячі книги з анімацією, каталог архітектури Хмельницького з відеосюжетами тощо.

Крім того, на стіні зали відвідувачі мали можливість переглядати відео з фрагментами студентського життя та роботи студентів в цифровому форматі: вебзастосунки, 3D візуалізацію інтер’єрів, артконцепт відеогри.

Роботи з Фотографіки
Експозиція з календарями, журналами
Перегляд відеопрезентації комп’ютерної гри “Сірко”, використання доповненої реальності
Айдентика, брендинг, сувенірна продукція
Стелаж з пакуванням та об’ємними календарями
Відвідувачі роздивляються журнали, розроблені студентами в рамках виконання курсового проєкту

Відеопрезентація на стіні виставкової зали, фрагменти студентського життя
Фрагмент відеопрезентації з роботою з дизайну інтер’єру

Також на виставці можна було прийняти участь в голосуванні за кращий каталог туристичних місць України. Каталоги розроблялись студентам на лабораторних роботах в рамках навчальної дисципліни “Комп’ютерне проєктування”.

Голосування за кращий каталог. Каталоги розроблялись на лабораторній роботі з дисципліни “Комп’ютерне проєктування”

За результатами голосування, серед 22 каталогів, найкращим визнано каталог “Київ” (автор Корнійчук Володимир); 2 місце – каталог “Замки і фортеці Хмельниччини” (авторка – Майструк Аліна), 3 місце – каталог “Туристичні місця України”(авторка – Яцун Ельвіра).

Обрані найкращі каталоги

Під час виставки було зібрано 2470 грн., які будуть направлені на потреби ЗСУ.

Детальніше про виставку на сторінці Інстаграм кафедри дизайну.

Дякуємо нашим талановитим студентам за такі чудові експонати для виставки!

Дякуємо відвідувачам за донати на підтримку ЗСУ!