Виїзне заняття студентів в салоні штор “Exlusive”

28 травня у салоні штор «EXCLUSIVE» відбулась виїзна лекція з дисципліни «Текстильний декор в інтер’єрі». Ця дисципліна є складовою вибіркової програми мінор “Текстильний дизайн та декорування інтер’єрів”, розробленої за ініціативи та підтримки Асоціації текстильних декораторів і дизайнерів України. Тема виїзної лекції – «Класифікація видів штор і текстильних виробів».

Під час виїзного заняття студенти ознайомились із різними видами текстильних виробів, видами штор, типами тасьми та карнизів, а також різновидами текстильних матеріалів для інтер’єрів. Студенти мали можливість відчути на дотик різні фактури матеріалів, подивитися системи кріплень, порівняти різну фурнітуру.

Студенти активно спілкувались з Ольгою Додь – власницею і головною дизайнеркою салону, задавали їй питання щодо особливостей роботи текстильного декоратора, правил підбору текстилю в інтер’єр.

На завершення зустрічі, від керівниці салону Ольги Додь студенти отримали зразки матеріалів для виконання лабораторних робіт.

Дякуємо нашим партнерам за цікавий візит, співпрацю та подарунки для наших студентів.