Виїзне заняття в Студії фарб і декору «Decorhall”

12 квітня відбулась виїзне заняття з дисципліни “Художнє проєктування дизайн об’єктів” для студентів 4-го курсу групи ДЗН-20-2 в студії фарб та декору «Decorhall” . Тема: “Підбір декоративних матеріалів до проєкту”

В студії студенти:

• наглядно ознайомились з різновидом фарб та їх ціновою політикою;
  • дізнались про різновиди декоративної штукатурки, особливості підготовки стін для кожного покриття, специфіку виконання оздоблюючих робіт та методи підбору кольорів, текстур та зразків для проєкту
  • з великою цікавістю оглянули зразки новинок 3D панелей МДФ, поліуретанових, пластикових та молдингів, які на даний момент є актуальні в сучасному дизайні.

В процесі лекції студентам показали процес тонування фарб та розповіли про механізми створення кольорів згідно каталогу. На завершення студенти ознайомились з фасадними штукатарками та різними текстурами, які можна виконати з них.

Детальніше: https://www.instagram.com/p/C51TwWKM4tC/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

.Дякуємо магазину @Decorhall за співпрацю та важливу і цікаву інформацію для наших студентів.