Захист дипломних проєктів студентів-магістрів спеціальності “Дизайн”

21-27 грудня відбулися захисти магістерських робіт студентів спеціальності «Дизайн».

Студенти успішно впоралися з поставленими завданнями. Роботи отримали високі оцінки та позитивні відгуки членів комісії.

Після захисту дипломних проєктів  відбулася фотосесія студентів з керівниками дипломних проєктів і членами Екзаменаційної комісії, а студенти поділилися своїми спогадами та емоціями.

Також, крім студентів, ми взяли інтерв’ю у  декана факультету технологій і дизайну, яка вперше була членом Екзаменаційної комісії з захисту дипломних проєктів студентами-дизайнерами.

Запис можна проглянути на YouTube-каналі за посиланням:

Інтерв’ю для відео давали:

– декан факультету технологій і дизайну Тетяна Іванішена;

– магістрантка Іна Борісова;

– магістрантка Каріна Сиротюк.

Сподіваємось, що знання та досвід, отримані в процесі навчання, допоможуть нашим випускникам досягти значних успіхів у майбутній трудовій діяльності.

Бажаємо удачі та натхнення нашим магістрам!