Захисти магістерських робіт студентами спеціальності «Дизайн»

22-23 грудня 2021 року на кафедрі дизайну Хмельницького національного університету відбулися захисти магістерських робіт студентів спеціальності «Дизайн».

Для оцінювання кваліфікаційних робіт з врахуванням їх спеціалізації були сформовані три екзаменаційні комісії: для дизайн-проєктів інтер’єрів, дизайну одягу та графічного дизайну і реклами. Одяг, аксесуари, розроблена рекламна, сувенірна та друкована продукція були виготовлені в матеріалах.

Члени екзаменаційних комісій відмітили, що кваліфікаційні роботи були виконані на достатньо високому рівні і мали практичну цінність. Окремі роботи були рекомендовані для подання на конкурси.

Всі студенти, які захищали свої дипломні проєкти, отримали позитивні оцінки і кваліфікацію магістрів дизайну.

Вітаємо наших випускників з отриманням кваліфікації магістра дизайну та бажаємо їм творчого натхнення і кар’єрного успіху в професійній діяльності!