Зустріч стейкхолдерів зі студентами спеціальності «Дизайн» з питань першого працевлаштування та початку професійної діяльності

15 вересня 2021 року в бібліотеці Хмельницького національного університету відбулась зустріч студентів спеціальності 022 «Дизайн» спеціалізації «Дизайн інтер’єру і меблів» з керівником дизайн-студії «Hall.Design», дизайнеркою інтер’єрів Матвієнко Христиною і дизайнеркою інтер’єрів Людмилою Кулешею. Тема зустрічі – затребуваність дизайнерів інтер’єрів на ринку праці та перші кроки в професійній діяльності.

Христина і Людмила, випускниці кафедри дизайну ХНУ, розповіли студентам про свій досвід роботи та відповіли на численні запитання. Студенти побачили дизайн-проєкти реальних об’єктів, задали питання і отримали відповіді щодо необхідних знань та навичок, пошуку перших замовлень, затребуваності дизайнерів інтер’єру на ринку праці.

Після загальної зустрічі студенти мали можливість поспілкуватися з запрошеними дизайнерками індивідуально. Христина і Людмила обмінялися з зацікавленими студентами контактами та виявили готовність до подальшої співпраці з кафедрою дизайну.

Дякуємо Христині Матвієнко і Людмилі Кулеші за цікаву зустріч та сподіваємось в подальшому на плідну співпрацю.

За інформацією кафедри дизайну