Зустріч студентів-дизайнерів з HR менеджерами у сфері виробництва одягу

14 червня 2023 року в бібліотеці ХНУ відбулася зустріч студентів-дизайнерів з представниками HR компанії, яка здійснює підбір кадрів у сфері роздрібних продажів, закупівлі і виробництва одягу.

Головний спеціаліст з підбору кадрів, пані Маргарита, розповіла студентам про наявні вакансії дизайнера-конструктора, про можливості роботи в потужній команді фахівців.

Олександр Поворозник, баєр (експерт, який орієнтується в новинках і тенденціях сучасної моди, підбирає асортимент для мереж магазинів), власник ТМ ELVI, член Спілки дизайнерів України розповів детальніше про чисельні ролі дизайнерів одягу в процесі створення продукції, аналітики ринку, формуванні асортиментних ліній.

Дякуємо представникам роботодавців за інформативну зустріч з пропозиціями щодо працевлаштування молодих фахівців-дизайнерів.