Зустріч з членами Асоціації текстильних декораторів і дизайнерів України. Розроблення нової дисципліни

29 березня відбулась чергова зустріч викладачів кафедри дизайну з представниками Асоціації текстильних декораторів і дизайнерів України.

В результаті зустрічі сформовано зміст 4-ї дисципліни програми minor “Текстильний декоратор інтер’єрів”: ” Презентація та маркетинг проєкту текстильного проєктування”.

Як працювати з клієнтом, отримати замовлення, оформити портфоліо, рекламувати свій бренд, про співпрацю з різними спеціалістами в рамках проєкту, як продавати і збільшувати клієнтську базу – все це заплановано вивчати в цій дисципліні.

Не лише теоретично вчити, а здобувати практичні навички за підтримки справжніх фахівців, бізнесменів, дизайнерів-практиків!

Отже, вже наступного навчального року найкращі фахівці з текстильного декорування інтер’єрів відкриють свої секрети і поділяться досвідом зі студентами, які обрали дисципліни програми minor “Текстильний декоратор інтер’єрів”.